PŘEBORY jednotlivců VŠETATY 2015

REGIONÁLNÍ PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ VŠETATY 2015

Na přebory jednotlivců se v neděli 22.11.2015 do Všetat sjelo 25 hráčů z regionu Mělník se zastoupením z klubů Sokol Mělník-Pšovka, TJ Dynamo Nelahozeves, TJ Neratovice, SK Mšeno, TJ Sokol Tišice a TJ Sokol Všetaty. Dvouhry se hrály ve čtyřech skupinách - A, B, C a D. Ve douhrách bylo odehráno 81 zápasů. Čtyřher se zúčastnilo 12 dvojic .

Postoupily ve dvouhrách:

A: Sauer O.- Moulis - Kruml - Tobiášek

B: Malý - Ovsenák M. - Bíba - Holeček

C: Braunšveig -Šlechta - Brož - Válek

D: Pekarovič - Točík R. - Urban M. - Hraba

Konečná výsledková listina:

Dvouhra muži
1.místo  Ovsenák Martin KS-2B
2.místo  Točík Radek KS-2B
3.místo Moulis Pavel a Braunšveig Aleš RP1, RP1

Čtyřhra muži
1.místo  Ovsenák Martin - Točik Radek KS-2B, KS-2B
2.místo  Šlechta Jaroslav - Sauer Ondřej KS-2B, KS-2B
3.místo Malý Petr - Pekarovič David RP1, RP1

Pozvánka:

Regionálni svaz stolního tenisu Mělník + TJ Sokol Všetaty zve na Regionální přebory můžů, žen, juniorů a juniorek do Všetat na neděli 22.11.2015. Prezentace bude probíhat od 8:30.  Hra na čtyřech stolech. Občerstvení na galerii. Další podrobnosti v propozicích.

Předběžnou účast můžete hlásit prostřednicrvím Vzkazů nebo na tjsokolvsetaty@seznam.cz nebo prostřednictvím odkazu v pozvánce zaslané e-mailem ze  SportCentralu. Tam také můžete svoji účast upravovat.