Kalendář 17/18

 Kontakty ST      KRONIKA       Starší soutěže              RSST       

Výsledky soutěží 2017/2018

Odkazy do STISU.
KP1 KP2 RP1 RP1 RPŽ
A B C D Žáci
R O Z V R H
    Trénink žáci           Trénink dospělí          Domácí herní dny
 Po   18:30 - 21:00 C+D :          18:30
Út    16:00 - 17:00       
 ST 17:00 - 18:30 18:30 - 21:00 Žáci :         17:00
 PÁ   18:30 - 21:00  
 SO     B :  13:30      A :  17:00
 NE 10:00 - 11:00  10:00 - 12:00 B :  10:00      A :  13:00

 

Pátek 18.5.2018 - Jendo, nezapomeneme na Tebe ani na zápasy s Tebou . 

Pondělí 14.5.2018 - Změna začátku tréninků

S ohledem na statistiku času příchodů v tomto mimosezónním období a na základě návrhů z vašich řad upravujeme zkušebně s platností od 14.5. 2018 oficiální začátky tréninků na 18:30. Je dost možné, že podle vašich ohlasů bude následovat ještě další půlhodinový posun. Očekáváme diskuzi.


Pondělí 7.5.2018 - Placení Evidenčního poplatku

Dle soutěžního řádu  a v jeho novém znění vybíráme evidenční poplatek:

 . . . 409.01 Podmínkou platnosti aktivní registrace je každoroční zaplacení evidenčního poplatku ve výši 300 Kč u dospělých a juniorů 21, 150 Kč u hráčů věkových kategorií dorostu, žactva a 30 Kč u ostatních členů oddílu (klubu) - čl. 401.01 b) za osobu a rok . . .

Oddílová splatnost tohoto poplatku je do 10.6.2018. Poplatek zaplaťte na náš účet stoloního tenisu a do vzkazu pro příjemce uveďte své jméno. Číslo účtu jste dostali do e-mailu nebo se na něj zeptejte.


Pondělí 26.2.2018 -

TJ Sokol Všetaty D - TJ Dynamo Nelahozeves A

9:9



 

Středa 31.1.2018  - ČESKÝ POHÁR ve všetatské sokolovně - proběhne přesunuté ukání 3/1 kola s TJ Sadská.

TJ Sokol Všetaty - TJ Sadská

2:8

začátek 18:30 (bezprostředně po žákovském utkáni s TJ Neratovice B)


Pátek 19.1.2018 - ČESKÝ POHÁR

TJ Sokol Všetaty - SK Viktorie Ořech

8:2

hráno v sokolovně SK Viktorie Ořech od 19:30


Sobota 6.1.2018 - Návštěva  Novoročního turnaje v  Beřkovicích.

   

   

   

   

 


Sobota, 18.11.2017 

REGIONÁLNÍ PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ VŠETATY 2017

Na přebory jednotlivců se v sobotu  18.11.2017 do Všetat sjelo 26 hráčů z regionu Mělník se zastoupením z klubů  TJ Dynamo Nelahozeves,  TJ Sokol Tišice,  TJ Neratovice a TJ Sokol Všetaty. Dvouhry mužů se hrály v pěti skupinách po pěti.  Dvouhry juniorů ve dvou skupinách po čtyřech. Čtyřher se zúčastnilo 11 dvojic .


 


  Pozvánka na Přebory jednotlivců 2017/2018 do Všetat:

Regionálni svaz stolního tenisu Mělník  a pořadatel TJ Sokol Všetaty zve na Regionální přebory mužů, žen, juniorů a juniorek do Všetat na sobotu 18.11.2017. Prezentace a časový plán proběhne dle vyhlášených propozic.  Hra na 4 až 6 stolech.

Předběžnou účast můžete nahlásit tlačítkem v pozvánce, kterou vám pošleme e-mailem prostřednictvím  SportCentralu-TJ Sokol Všetaty. Tam také můžete svoji účast upravovat. SPC


Pátek 10.11.2017 - RP1 7.kolo:

TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty D

12:6

čtyřhry 2:0, body domácích: Štipák Roman 2:2, Kloda Jiří 3:1, Vedral Pavel 3:1, Novotný Josef 2:2, body hostů: Novák Aleš 3:1, Kubíček David 1:3, Kovacs Václav 2:2, Pokorný Antonín 0:4

   

foto David Kubíček


Pátek 3.11.2017 - Podána přihláška do ČESKÉHO POHÁRU

( náš oddíl přihlašuje 1 družstvo  - TJ Sokol Všetaty )

 

Středočeský svaz stolního tenisu
v y p i s u j e
ČESKÝ POHÁR TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN
VE STOLNÍM TENISU
(28. ročník - 2017/2018 - I. stupeň)

rozpis stáhnout



Pátek 8.9.17 - Malá kosmetická změna: Družstvo TJ Sokol Všetaty D dostalo právo startovat rovněž v RP1 po boku TJ Sokol Všetaty C.

Úvodní aktiv se letos netradičně uskuteční v Neratovicích v Restauraci u Stejskalů ve středu 13.9.2017 od 18,30 hod.
Na programu bude nalosování soutěží a další informace k jejich průběhům a výhledům pro příští sezónu.
Start soutěží mužů bude s největší pravděpodobností již v pondělí 18.9.

Pátek 25.8.17 - Ukázka z tréninku


Čtvrtek 10.8.17 - Informace o výběru oddílového příspěvku a nákupu dresů.

 



21.4.17 RP2 - 26. kolo

SK Liběchov  -  TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 1:3, Jaskolla Patrick 0:4, Miženko Milan 0:4, body hostů: Kubíček David 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 3:1

tělocvična ZŚ a MŠ Liběchov, Za Školou 161


Po 3.4.17 RP2 - 25. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  Sokol Mělník-Pšovka B

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Kubíček David 3:1, Holeček Jiří 4:0, Primáč Vojtěch 3:1, body hostů: Štros Jan 1:3, Vítek Václav 2:2, Dvořák Michal 0:2, Prokeš Filip 1:3, Carva Pavel 0:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Ne 2.4.17 KS2B - Play Out 

TJ Sokol Všetaty uhájil krajskou soutěž !

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

10:6

čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 2:1, Moulis Pavel 3:0, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 2:1, Koloc Jaroslav 1:2

 

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


So 1.4.17  KS2B - Play Out

TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty

9:9

čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, boční vchod vpravo, začátek 17:00


31.3.17   RP1 - 22. kolo

      Sokol Mělník-Pšovka A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

11:7

Sokolská 1063, Mělník, začátek 18:30


31.3.17  RP2 - 24. kolo .

TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrč Miloslav 0:4, Štibinger Michal 1:3, Horkavý Zdeněk 0:4, Kebrle Jan 0:4, body hostů: Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 1:1, Kubíček David 4:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 2:0

ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, začátek 18:00


Ne 26.3.17 KS2B - 22. kolo

TJ Sokol Všetaty - TTC Brandýs nad Labem C

6:12

čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 3:1, Moulis Pavel 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 1:3, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 4:0, Ivan Milan 3:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


So 25.3.17 KS2B - 21. kolo

TJ Sokol Všetaty - TTTC Bělá pod Bezdězem B

8:10

čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 0:3, Malý Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 3:0, Kaňka Luděk ml. 2:1, WO 0:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  17:00


Po 20.3.17  RP1 - 21. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves B

13:5

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


Po 20.3.17 RP2 - 23. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  TJ Start Mlékojedy A

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Jakub 4:0, Müller Václav 2:2, Holeček Jiří 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, body hostů: Novotný Petr 0:4, Strnad Jiří 1:3, Krejčí Michal 1:3, Zajbrlík Petr 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


17.3.17   RP1 - 20. kolo

      TJ Sokol Tišice A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

9:9

čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 2:2, Brodský Miroslav 1:3, Kratochvíl Ivo 1:3, body hostů: Bíba Jaroslav 3:1, Urban Milan 2:2, Polák Karel 1:3, Chalupa Josef 2:2

Sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 19:00


17.3.17 RP2 - 22. kolo

TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty C

5:13

čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Ježek František 0:2, Hančl Jaroslav 0:2, Petera Jaroslav 0:2, Coufal Martin 0:2, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Kubíček David 3:1, Primáč Vojtěch 3:1, Müller Václav 3:1

Sportovní areál Horní Počaply, hala stolního tenisu, začátek 18:00


Ne 12.3.17  KS2B - 20. kolo

TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty

11:7

čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:0, Bříška Jan 1:2, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Malý Petr 0:3, Růžička Zdeněk 1:2, Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 5:0

Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277, začátek 10:00


So 11.3.17  KS2B - 19. kolo

Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty

10:8

čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 3:1

Nádražní 263, Dolní Beřkovice, začátek 17:00


Po 6.3.17  RP1 - 19. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Kralupy A

14:4

čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 4:0, Bíba Jaroslav 3:0, Holeček Jiří 1:2, Chalupa Josef 2:1, WO 3:0, body hostů: Babák Josef 0:1, Novosad Rostislav 2:2, Bagal Zdeněk ml. 1:3, Růžička Petr 0:4, WO 0:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


 Po 6.3.17 RP2 - 21. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  Sokol Dolní Beřkovice C

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček David 4:0, Müller Václav 4:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 0:2, Pokorný Antonín 2:0, body hostů: Brauner Josef 0:4, Krejčová Eliška 0:4, Hollein Martin 1:3, Raček Jan 1:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Út 28.2.17 RP2 - 20. kolo

TJ Sokol Byšice - TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Milan 1:3, Došlý Pavel 0:4, Žára Robert 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, body hostů: Müller Václav 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Pokorný Antonín 3:1, Holeček Jiří 4:0

začátek 19:00, Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice, odjez 18:30 od Hrušky


Po 27.2.17 RP1 - 18. kolo

      TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

4:14

čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Milan 1:3, Novák Jiří 0:4, Urban Jaroslav 3:1, Brodský Marek 0:4, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Němeček Jakub 2:2, Holeček Jiří 4:0, Polák Karel 3:1

sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 19:00


Ne 26.2.17 KS2B - 18. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Krchleby B

3:15

čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:4, Kulíšek Milan 1:3, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Štěpán 4:0, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


So 25.2.17 KS2B - 17. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Lokomotiva Nymburk A

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 2:1, Malý Petr 4:0, WO 2:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 1:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  17:00


Po 20.2.17 RP1 - 17. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Neratovice D

9:9

čtyřhry 1:0, body domácích: Bíba Jaroslav 4:0, Polák Karel 4:0, Pokorný Antonín 0:3, Primáč Vojtěch 0:1, WO 0:5, body hostů: Pekarovič David 1:2, Hanák Jan 1:2, Salmon Ivan 1:2, Novák Aleš 1:2, WO 5:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 

Po 20.2.17 RP2 - 19. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  SK Mšeno

15:3

čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 3:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 3:0, Müller Václav 3:1, Pokorný Antonín 0:1, Lukeš Milan 1:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


Ne 12.2.17  - Jestlipak někdo pojede na Grand Prix Čako ?

Turnaj č.4/2016-17 - 12.2.2017

Za TJ Sokol Všetaty on-line registrováno 5 lidí.  Zatím se hlásí: Tonda, Jarda B, Jakub, Jarda U.


So 11.2.17 KS2B - 16. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Libčice

7:11

čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Malý Petr 2:2, body hostů: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty, začátek  17:00


10.2.17 RP1 - 16. kolo

      TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

11:7

čtyřhry 2:0, body domácích: Kloda Stanislav 0:2, Brož Petr 3:1, Točík Radek 4:0, Točík David 1:3, Motlová Michaela 1:1, body hostů: Polák Karel 1:3, Bíba Jaroslav 3:1, Chalupa Josef 1:3, Holeček Jiří 2:2

ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, začátek 18:00


Pá 10.2.17 RP2 - 18. kolo

TJ Start Mlékojedy SKK Zdravý Duch C - TJ Sokol Všetaty C

0:18

čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Kamil 0:4, Štěpán Stanislav 0:4, Lhotský Miroslav 0:4, Šebek Petr 0:4, body hostů: Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Pokorný Antonín 4:0, Müller Václav 4:0

sál u SDH v Mlékojedech, začátek 18:30


Po 30.1.17 RP1 - 15. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Sokol Dřínov

12:6

čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef 2:2, Bíba Jaroslav 4:0, Holeček Jiří 3:1, Polák Karel 2:2, body hostů: Kruml Jan 2:2, Plocková Klára 1:3, Polák Jiří 1:2, Poláková Lucie 1:3,


Po 30.1.17  RP2 - 17. kolo

TJ Sokol Všetaty C - TJ Start Mlékojedy B

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Antonín 3:1, Němeček Jakub 2:0, Müller Václav 3:1, Kubíček David 4:0, Primáč Vojtěch 2:0, body hostů: Pilinský Michal 0:4, Chriti Karim 2:2, Palkovič Ivan 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Ne 29.1.17  KS2B - 15. kolo

TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty

11:7

čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 2:1, Grill Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 0:4, Kulíšek Milan 2:2

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, zač. 13:30


So 28.1.17 KS2B - 14. kolo

TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Všetaty

1:17

čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Ladislav st. 1:3, Mareš Jan 0:3, Maděra Zdeněk 0:4, WO 0:6, body hostů: Malý Petr 3:0, Růžička Zdeněk 3:0, Rubín Pavel 2:0, Moulis Pavel 2:1, WO 6:0

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, zač: 17:30


Út 24.1.17 RP2 - 16. kolo

TJ Kralupy B - TJ Sokol Všetaty C

6:12

čtyřhry 1:1, body domácích: Popová Kateřina 0:4, Slejška Ladislav 0:4, Novosad Rostislav 4:0, Pop Petr 1:3, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Holeček Jiří 3:1, Pokorný Antonín 2:2, Müller Václav 3:1

ZŠ,MŠ Třebízského 523, Kralupy n/Vlt, začátek 18:30,


Po 23.1.17 RP1 - 14. kolo

          TJ Sokol Tišice B - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

5:13

čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 1:3, Válek Zdeněk 1:3, Dudek Pavel 1:3, Vais Jindřich 1:3, body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Holeček Jiří 3:1, Němeček Jakub 1:3, Urban Milan 4:0

sál restaurace Na Hřišti v Chrástu, začátek 19:00


Po 16.1.17  RP1 - 13. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - Sokol Dolní Beřkovice B

14:4

čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Antonín 0:3, Urban Milan 3:0, Polák Karel 3:0, Bíba Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Papež Miloslav 1:3, Danaj Milan 1:3, Šimon Vladimír 1:3, WO 0:5


    Po 16.1.17 RP2 - 15. kolo

TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník-Pšovka C

7:11

čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček David 0:1, Primáč Vojtěch 1:3, Holeček Jiří 3:1, Němeček Jakub 1:3, Pokorný Antonín 1:2, body hostů: Švesták Petr 4:0, Zelenka Petr 3:1, Čech Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Ne 15.1.17 KS2B - 13. kolo

TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Všetaty

4:14

čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 2:1, Pekarovič David 0:4, WO 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Rubín Pavel 2:0, WO 2:2

Sportovní hala Neratovice, ul. Kpt. Jaroše 233, začátek 10:00


So 14.1.17 KS2B - 12. kolo

TJ Sokol Rotoky B - TJ Sokol Všetaty

9:9

čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Ghariani Sebastian 1:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Rubín Pavel 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3

 

Sokolovna Roztoky, Tyršovo náměstí 480. začátek 15:30


St 11.1.17 RP2 - 14. kolo

TJ Neratovice F - TJ Sokol Všetaty C

2:16

čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Lukáš 0:4, Brodský Marek 0:4, Novák Jiří 1:3, Dvořák Jan st. 1:3, body hostů: Holeček Jiří 4:0, Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 2:2, Němeček Jakub 4:0

Sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 18:00


So 7.1.17  -  Jestlipak někdo pojede na turnaj do Beřkovic? SPC

Novoroční turnaj ve stolním tenisu XIV. ročník

 

    


Pá 6.1.17            Český Pohár - I. stupeň

TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Kosmonosy

0:10

čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 0:1, Kubíček David 0:3, Němeček Jakub 0:3, Primáč Vojtěch 0:2, body hostů: Horsák Oldřich 3:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Pavel 3:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00,  začátek 18:30  - podrobnosti


Po 2.1.17  RP2 - 13. kolo

TJ Sokol Všetaty C - SK Liběchov

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:0, Kubíček David 4:0, Pokorný Antonín 2:2, Müller Václav 3:1, Primáč Vojtěch 1:1, body hostů: Miženko Milan 1:3, Mikyska Radek 3:1, Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00,  začátek 18:30, 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist