Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránky nebo eShop

TJ SOKOL VŠETATY


Red: Ing. Antonín Pokorný

- Rok  2014 -

 

 

19.12.2014 pátek TJ Sokol Všetaty B - Sokol Horní Počaply - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,   výjezd do Počapel,  začátek 18:00

8.12.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - TJ Start Mlékojedy C- RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

1.12.2014 pondělí TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice F - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,   výjezd do Neratovic,  začátek 19:00

1.12.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty A - TJ Start Mlékojedy A - RSST 1.třídy
                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

26.11.2014 středa   - TJ Sokol Všetaty A - TJ Neratovice E- RSST 1.třídy

                                   zápas ve stolním tenisu, výjezd do Neratovic, začátek 18:30

24.11.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - TJ Kralupy C- RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

17.11.2014 pondělí TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Tišice B - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,   výjezd do Tišic,  začátek 19:00

17.11.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty A - TJ Kralupy B - RSST 1.třídy
                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

17.11.2014 pondělí - Trh na sále sokolovny - ( začátek 10:00 )

10.11.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves D- RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

3.11.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Dřínov - RSST 1.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

24.10.2014 pátek   - TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Tišice A- RSST 1.třídy

                                   zápas ve stolním tenisu, výjezd do Tišic, začátek 19:00

20.10.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - SK Liběchov- RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

18.10.2014 sobota - Basketbalový turnaj žen - (začátek 13:00) podrobnosti později

 

14.10.2014 úterý TJ Sokol Všetaty B - TJ Start Mlékojedy B - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,   výjezd do Mlékojed,  začátek 18:30

13.10.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty A - TJ Neratovice D - RSST 1.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

10.10.2014 pátek   - TJ Sokol Všetaty A - Sokol Mělník-Pšovka A- RSST 1.třídy

                                   zápas ve stolním tenisu, výjezd na Pšovku, začátek 18:00

7.10.2014 úterý    - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových vedoucích                                    (začátek 19:30)

6.10.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice C- RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

4.10.2014 sobota -   Brigáda všech oddílů TJ (9:00-12:30)

3.10.2014 pátek -   TJ Sokol Všetaty B - Sokol Mělník-Pšovka - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,   výjezd na Pšovku,  začátek 18:30

29.9.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty A - SK Mšeno A - RSST 1.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

26.9.2014 pátek   - TJ Sokol Všetaty A - Sokol D. Beřkovice B - RSST 1.třídy

                                  zápas ve stolním tenisu,  výjezd do Beřkovic, začátek 18:00

22.9.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - SK Mšeno B - RSST 2.třídy

                                     zápas ve stolním tenisu,  sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

20.9.2014 sobota - Trh na sále sokolovny - ( začátek 10:00 )

19.9.2014 pondělí  - TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves B - RSST 1.třídy

                                   zápas ve stolním tenisu, výjezd do Nelahozevsi, začátek 18:30

15.9.2014 pondělí - TJ Sokol Všetaty B - Dynamo Nelahozeves C - RSST 2.třídy

                           zápas ve stolním tenisu, sokolovna Všetaty,  začátek 18:30, občerstvení na galerii

 

14.9.2014 neděle - Běh naděje - (podrobnosti-otevři plakát)

13.9.2014 sobota - VCV Mega SHOW II- první krytá akce českého backyard wrestlingu (začátek 16:00)

www.originalwrestling.cz

12.9.2014 pátek - Přátelský zápas ve stolním tenisu

                       TJ Sokol Všetaty - Start Mlékojedy C

12:6

 

7.9.2014 sobota - Brigáda všech oddílů TJ, práce na hřišti, účast - Luboš Němeček, Jakub Němeček. Luboši děkujeme.

2.9.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových vedoucích (začátek 19:30) - témata:  šatna výmalba,lino, věšáky/závěsy nad sálem a v přísálích/ochranná síť galerie/brigády/pronájmy pátek/

 

31.8.2014 neděle - Oddílový turnaj ve stolním tenisu

29.8.2014 pátek - Mimořádná brigáda - práce na hřišti - (Antonín Pokorný,Jakub Němeček)

25.8.2014 středa - Otevření nové "Pizzerie" v prostorách sokolovny

 

20.8.2014 středa - Mimořádná brigáda - odvoz odpadu z rekonsrukce pizzerie - (Antonín Pokorný,Jakub Němeček)

19.8.2014 úterý - Mimořádná brigáda - řezání porostů - (Petra Petráková, Jakub Němeček) -Péťo děkujeme.

6.8.2014 středa - Mimořádná brigáda - montáž reklamních bannerů - (Antonín Pokorný, Jakub Němeček)

5.8.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových vedoucích (začátek 19:30)

2.8.2014 sobota - Brigáda všech oddílů TJ (9:00-12:00) - (údržba hřiště, sekání trávy a roští) Akce se zúčastnily Jakub Němeček, Jaroslav Bíba a Ondřej Ječný. Děkujeme.

21.7.2014 pondělí - Trh na sále sokolovny - ( začátek 10:00 )

19.7.2014 sobota - Letní nohejbalový turnaj trojic Čečelice 2014 - informace

Nohejbalový oddíl TJ Sokol Všetaty vyslal jednu trojku ve složení  Pokorný, Hladký, Radl st. na nohejbalové klání do Čečelic. Tam se naši pardi bez ostudy utkali vesměs s týmy mladší generace a přivezli si stříbro. Byla radost, ale i trochu lítosti, neboť jim unikla těsně nejvyšší meta. Snad příště.

17.7.2014 čtvrtek - Mimořádná brigáda - montáž nápisu nad sál - (Pavel Moulis, Antonín  Pokorný)

5.7.2014 sobota - Brigáda všech oddílů TJ (9:00-12:30) - účast: A. Pokorný,  J. Němeček, P. Moulis (údržba hřiště ,  demontáž zámku, montáž laviček,  nátěr střechy nad vchodem do sklepa, spojovacího jeklu, vyvázání sítí)

1.7.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových výborů (začátek 19:30

27.6.2014 pátek - Mimořádná brigáda - výměna dveří do šatny, oprava zámku, nové klíče - (Antonín Pokorný)

24.6.2014 úterý - Mimořádná brigáda - sekání trávy na sokolovně- (Láďa Hadrbolec)

21.6.2014 sobota - "Opičky" - gymnastické závody  (začátek 10h)

16.6.2014 pondělí - Hodinová brigáda před tréninkem

                            David Kubíček - revize a vypnutí ochranných sítí nad sálem

                            Ludvík Kůs - práce s hadrem a kýblem (mytí stolů a  počítadel)

                           Antonín Pokorný, Pavel Moulis, Jarda Bíba - osvětlení nad hrací místností, fochy do skříňěk

                            Jan Hladký - úklid vstupu do kotelny

8.6.2014 neděle - Mimořádná brigáda - sanace škod na větracím komínu na střeše (Láďa Hadrbolec, Antonín Pokorný)

3.6.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových výborů (začátek 19:30

  

1.6.2014  neděle - Sokol Všetaty na dětském dnu  ( fotbalové hřiště, za TJ Sokol Všetaty vede Alena Semelková)

24.5.2014 sobota - Plánovaná brigáda odložena

8.5.2014 čtvrtek - Trh na sále sokolovny - ( začátek 10:00 )

6.5.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových výborů (začátek 19:30)

   

30.4.2014 středa  - Pálení čarodejnic - areál sokolovny  17:00  -  letos pořádá SDH Všetaty

26.4.2014 sobota - Brigáda všech oddílů TJ (9:00-13:00) - za účast si navzájem poděkují: Hladký, Pokorný, Dohnálek, Hadrbolec, Hadrbolcová Petra, Němeček, Král, Jánský, Ječný, Čížek a náhodný kolemjdoucí

    • opravy síťové klece a chybějících lan (Jakub Němeček, Tonda Pokorný, Zdenek Dohnálek)

    • nátěry sloupků a branek (Marek Jánský, Milan Čížek)

    • vyčištění okapů ( Lumír Král)

    • úklid sklepa (Zdenek Dohnálek, Jan Hladký, Lumír Král)

    • posekání trávy a porostů (Jan Hladký, Ladislav Hadrbolec, Petra Hadrbolcová, Ondřej Ječný, Marek Jánský a náhodný kolemjdoucí

    • výroba vitríny na provozní řád (mimo čas brigády - Zdenek Dohnálek, Tonda Pokorný)

 

19.4.2014 sobota - Brigáda všech oddílů TJ (9:00-12:45) -Na brigádě jsme odpracovali v deseti lidech 31 hodin na následujících tématech. Za účast si poděkují: Hladký, Pokorný, Moulis, Němeček, Král, Kůs, Hakl, Vaněček, Skopal, Tuček

    • oprava síťové klece hřiště (Moulis Pavel, Pokorný Tonda, Němeček Jakub)

    • výměna spojovacího profilu mezi sloupy oplocení hřiště (Milan Vaněček, Skopal Vítězslav)

    • výroba a instalace reklamní cedule nad hřištěm (Tonda Pokorný, Lumír Král, Hladký Jan)

    • nátěr sloupky (Tuček Jan, Němeček Jakub)

    • hrabání listí a úklid větví (Hladký Jan, Kůs Ludvík, Hakl Petr)

    • oprava šatních skříněk(mimo termín brigády-Tonda Pokorný) 

15.4.2014 úterý Velikonoční Jarmark 2014

1.4.2014 úterý - Společná schůze výboru TJ Sokol Všetaty a oddílových výborů (začátek 19:30)

Zápis:

                                    

30.3.2014 neděle - Oddílový turnaj ve stolním tenisu

23.3.2014 neděle - Oddílový turnaj ve stolním tenisu (1. místo Ludvík Kůs, 2 místo Pavel Moulis, 3 místo Jiří Holeček)

20.3.2014 čtvrtek - Valná hromada   - (výsledky VH)

16.3.2014 neděle - Župní turnaj ve floorbalu-OPEN - (začátek 8:30)

7.3.2014 pátek - Trh na sále sokolovny - ( začátek 10:00 )

2.3.2014 neděle - Dětský karneval 2014

1.3.2014 sobota - Hasičský ples 2014 - začátek 20:00

28.2.2014 pátek - Výjezd na přátelské utkání ve stolním tenisu Všetaty-Pšovka (17:45 z náměstí)

                            (výsledky)

25.1.2014 sobota - Myslivecký ples  2014 - začátek 20:00

18.1.2014 sobota - Memoriál Jana Palacha 2014

Tradiční závody ve sportovní gymnastice děvčat k uctění památky našeho rodáka Jana Palacha se uskuteční 18.1.2014 od 10:00. Přijďte se podívat a podpořit mladé gymnastky, které se sjedou do Všetat z celé České republiky.

Další informace.

Přímo z oddílu gymnastiky.

Red: Ing. Antonín Pokorný


TOPlist