Sezona 16/17

                               

 

 VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2016/2017
KS2B RP1 RP2
A B C

9.místo

4.místo 

  2.místo

 VÝSLEDKY UTKÁNÍ    VÝSLEDKY UTKÁNÍ  VÝSLEDKY UTKÁNÍ 
Soupiska    

 21.4.17 RP2 - 26. kolo

SK Liběchov  -  TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 1:3, Jaskolla Patrick 0:4, Miženko Milan 0:4, body hostů: Kubíček David 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 3:1

tělocvična ZŚ a MŠ Liběchov, Za Školou 161


Po 3.4.17 RP2 - 25. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  Sokol Mělník-Pšovka B

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Kubíček David 3:1, Holeček Jiří 4:0, Primáč Vojtěch 3:1, body hostů: Štros Jan 1:3, Vítek Václav 2:2, Dvořák Michal 0:2, Prokeš Filip 1:3, Carva Pavel 0:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


 Ne 2.4.17 KS2B - Play Out 

TJ Sokol Všetaty uhájil krajskou soutěž !

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

10:6

čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 2:1, Moulis Pavel 3:0, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 2:1, Koloc Jaroslav 1:2

   

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


 So 1.4.17  KS2B - Play Out

TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty

9:9

čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, boční vchod vpravo, začátek 17:00


 31.3.17   RP1 - 22. kolo

      Sokol Mělník-Pšovka A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

11:7

Sokolská 1063, Mělník, začátek 18:30


 31.3.17  RP2 - 24. kolo .

TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrč Miloslav 0:4, Štibinger Michal 1:3, Horkavý Zdeněk 0:4, Kebrle Jan 0:4, body hostů: Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 1:1, Kubíček David 4:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 2:0

ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, začátek 18:00


 Ne 26.3.17 KS2B - 22. kolo

TJ Sokol Všetaty - TTC Brandýs nad Labem C

6:12

čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 3:1, Moulis Pavel 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 1:3, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 4:0, Ivan Milan 3:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


So 25.3.17 KS2B - 21. kolo

TJ Sokol Všetaty - TTTC Bělá pod Bezdězem B

8:10

čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 0:3, Malý Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 3:0, Kaňka Luděk ml. 2:1, WO 0:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  17:00


Po 20.3.17  RP1 - 21. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves B

13:5

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


Po 20.3.17 RP2 - 23. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  TJ Start Mlékojedy A

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Jakub 4:0, Müller Václav 2:2, Holeček Jiří 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, body hostů: Novotný Petr 0:4, Strnad Jiří 1:3, Krejčí Michal 1:3, Zajbrlík Petr 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


 17.3.17   RP1 - 20. kolo

      TJ Sokol Tišice A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

9:9

čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 2:2, Brodský Miroslav 1:3, Kratochvíl Ivo 1:3, body hostů: Bíba Jaroslav 3:1, Urban Milan 2:2, Polák Karel 1:3, Chalupa Josef 2:2

Sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 19:00


 17.3.17 RP2 - 22. kolo

TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty C

5:13

čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Ježek František 0:2, Hančl Jaroslav 0:2, Petera Jaroslav 0:2, Coufal Martin 0:2, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Kubíček David 3:1, Primáč Vojtěch 3:1, Müller Václav 3:1

Sportovní areál Horní Počaply, hala stolního tenisu, začátek 18:00


 Ne 12.3.17  KS2B - 20. kolo

TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty

11:7

čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:0, Bříška Jan 1:2, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Malý Petr 0:3, Růžička Zdeněk 1:2, Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 5:0

Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277, začátek 10:00


 So 11.3.17  KS2B - 19. kolo

Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty

10:8

čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 3:1

Nádražní 263, Dolní Beřkovice, začátek 17:00


Po 6.3.17  RP1 - 19. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Kralupy A

14:4

čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 4:0, Bíba Jaroslav 3:0, Holeček Jiří 1:2, Chalupa Josef 2:1, WO 3:0, body hostů: Babák Josef 0:1, Novosad Rostislav 2:2, Bagal Zdeněk ml. 1:3, Růžička Petr 0:4, WO 0:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


 Po 6.3.17 RP2 - 21. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  Sokol Dolní Beřkovice C

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček David 4:0, Müller Václav 4:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 0:2, Pokorný Antonín 2:0, body hostů: Brauner Josef 0:4, Krejčová Eliška 0:4, Hollein Martin 1:3, Raček Jan 1:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Út 28.2.17 RP2 - 20. kolo

TJ Sokol Byšice - TJ Sokol Všetaty C

1:17

čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Milan 1:3, Došlý Pavel 0:4, Žára Robert 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, body hostů: Müller Václav 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Pokorný Antonín 3:1, Holeček Jiří 4:0

začátek 19:00, Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice, odjez 18:30 od Hrušky


Po 27.2.17 RP1 - 18. kolo

      TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

4:14

čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Milan 1:3, Novák Jiří 0:4, Urban Jaroslav 3:1, Brodský Marek 0:4, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Němeček Jakub 2:2, Holeček Jiří 4:0, Polák Karel 3:1

sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 19:00


 Ne 26.2.17 KS2B - 18. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Krchleby B

3:15

čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:4, Kulíšek Milan 1:3, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Štěpán 4:0, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  10:00


So 25.2.17 KS2B - 17. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Lokomotiva Nymburk A

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 2:1, Malý Petr 4:0, WO 2:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 1:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  17:00


Po 20.2.17 RP1 - 17. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Neratovice D

9:9

čtyřhry 1:0, body domácích: Bíba Jaroslav 4:0, Polák Karel 4:0, Pokorný Antonín 0:3, Primáč Vojtěch 0:1, WO 0:5, body hostů: Pekarovič David 1:2, Hanák Jan 1:2, Salmon Ivan 1:2, Novák Aleš 1:2, WO 5:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 

Po 20.2.17 RP2 - 19. kolo

TJ Sokol Všetaty C -  SK Mšeno

15:3

čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 3:0, Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 3:0, Müller Václav 3:1, Pokorný Antonín 0:1, Lukeš Milan 1:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00 


Ne 12.2.17  - Jestlipak někdo pojede na Grand Prix Čako ?

Turnaj č.4/2016-17 - 12.2.2017

Za TJ Sokol Všetaty on-line registrováno 5 lidí.  Zatím se hlásí: Tonda, Jarda B, Jakub, Jarda U.


So 11.2.17 KS2B - 16. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Libčice

7:11

čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Malý Petr 2:2, body hostů: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty, začátek  17:00


 10.2.17 RP1 - 16. kolo

      TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

11:7

čtyřhry 2:0, body domácích: Kloda Stanislav 0:2, Brož Petr 3:1, Točík Radek 4:0, Točík David 1:3, Motlová Michaela 1:1, body hostů: Polák Karel 1:3, Bíba Jaroslav 3:1, Chalupa Josef 1:3, Holeček Jiří 2:2

ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, začátek 18:00


Pá 10.2.17 RP2 - 18. kolo

TJ Start Mlékojedy SKK Zdravý Duch C - TJ Sokol Všetaty C

0:18

čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Kamil 0:4, Štěpán Stanislav 0:4, Lhotský Miroslav 0:4, Šebek Petr 0:4, body hostů: Němeček Jakub 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Pokorný Antonín 4:0, Müller Václav 4:0

sál u SDH v Mlékojedech, začátek 18:30


Po 30.1.17 RP1 - 15. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Sokol Dřínov

12:6

čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef 2:2, Bíba Jaroslav 4:0, Holeček Jiří 3:1, Polák Karel 2:2, body hostů: Kruml Jan 2:2, Plocková Klára 1:3, Polák Jiří 1:2, Poláková Lucie 1:3,


Po 30.1.17  RP2 - 17. kolo

TJ Sokol Všetaty C - TJ Start Mlékojedy B

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Antonín 3:1, Němeček Jakub 2:0, Müller Václav 3:1, Kubíček David 4:0, Primáč Vojtěch 2:0, body hostů: Pilinský Michal 0:4, Chriti Karim 2:2, Palkovič Ivan 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


 Ne 29.1.17  KS2B - 15. kolo

TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty

11:7

čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 2:1, Grill Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 0:4, Kulíšek Milan 2:2

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, zač. 13:30


 So 28.1.17 KS2B - 14. kolo

TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Všetaty

1:17

čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Ladislav st. 1:3, Mareš Jan 0:3, Maděra Zdeněk 0:4, WO 0:6, body hostů: Malý Petr 3:0, Růžička Zdeněk 3:0, Rubín Pavel 2:0, Moulis Pavel 2:1, WO 6:0

Herna stolního tenisu v sokolovně Mnichovo Hradiště, Víta Nejedlého 596, zač: 17:30


Út 24.1.17 RP2 - 16. kolo

TJ Kralupy B - TJ Sokol Všetaty C

6:12

čtyřhry 1:1, body domácích: Popová Kateřina 0:4, Slejška Ladislav 0:4, Novosad Rostislav 4:0, Pop Petr 1:3, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Holeček Jiří 3:1, Pokorný Antonín 2:2, Müller Václav 3:1

ZŠ,MŠ Třebízského 523, Kralupy n/Vlt, začátek 18:30,


Po 23.1.17 RP1 - 14. kolo

          TJ Sokol Tišice B - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

5:13

čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 1:3, Válek Zdeněk 1:3, Dudek Pavel 1:3, Vais Jindřich 1:3, body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Holeček Jiří 3:1, Němeček Jakub 1:3, Urban Milan 4:0

sál restaurace Na Hřišti v Chrástu, začátek 19:00


Po 16.1.17  RP1 - 13. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - Sokol Dolní Beřkovice B

14:4

čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Antonín 0:3, Urban Milan 3:0, Polák Karel 3:0, Bíba Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Papež Miloslav 1:3, Danaj Milan 1:3, Šimon Vladimír 1:3, WO 0:5


    Po 16.1.17 RP2 - 15. kolo

TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník-Pšovka C

7:11

čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček David 0:1, Primáč Vojtěch 1:3, Holeček Jiří 3:1, Němeček Jakub 1:3, Pokorný Antonín 1:2, body hostů: Švesták Petr 4:0, Zelenka Petr 3:1, Čech Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


 Ne 15.1.17 KS2B - 13. kolo

TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Všetaty

4:14

čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 2:1, Pekarovič David 0:4, WO 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Rubín Pavel 2:0, WO 2:2

Sportovní hala Neratovice, ul. Kpt. Jaroše 233, začátek 10:00


 So 14.1.17 KS2B - 12. kolo

TJ Sokol Rotoky B - TJ Sokol Všetaty

9:9

čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Ghariani Sebastian 1:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Rubín Pavel 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3

 

Sokolovna Roztoky, Tyršovo náměstí 480. začátek 15:30


St 11.1.17 RP2 - 14. kolo

TJ Neratovice F - TJ Sokol Všetaty C

2:16

čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Lukáš 0:4, Brodský Marek 0:4, Novák Jiří 1:3, Dvořák Jan st. 1:3, body hostů: Holeček Jiří 4:0, Müller Václav 4:0, Pokorný Antonín 2:2, Němeček Jakub 4:0

Sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, začátek 18:00


So 7.1.17  -  Jestlipak někdo pojede na turnaj do BeřkovicSPC

Novoroční turnaj ve stolním tenisu XIV. ročník

 

     


Pá 6.1.17            Český Pohár - I. stupeň

TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Kosmonosy

0:10

čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 0:1, Kubíček David 0:3, Němeček Jakub 0:3, Primáč Vojtěch 0:2, body hostů: Horsák Oldřich 3:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Pavel 3:0

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00,  začátek 18:30  - podrobnosti


Po 2.1.17  RP2 - 13. kolo

TJ Sokol Všetaty C - SK Liběchov

13:5

čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:0, Kubíček David 4:0, Pokorný Antonín 2:2, Müller Václav 3:1, Primáč Vojtěch 1:1, body hostů: Miženko Milan 1:3, Mikyska Radek 3:1, Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00,  začátek 18:30, 

St 21.12.16        RP2 - 6. kolo (opakované utkání)

SK Mšeno A - TJ Sokol Všetaty C

7:11

čtyřhry 1:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 2:2, Hájková Magdalena 0:4, Vysloužil Jaroslav 0:3, WO 0:2, body hostů: Primáč Vojtěch 2:2, Němeček Jakub 3:1, Müller Václav 2:2, Holeček Jiří 2:1, WO 2:0),

Základní škola Mšeno, Boleslavská 360, začátek 18:00,


Ne 18.10 - Fotogalerie Davida Kubíčka z Turnaje stolního tenisu Jakuba Němečka ve Všetatech. (klikni na obrázek)

 


Ne 18.10  - Jestlipak někdo pojede na Grand Prix Čako ?

Turnaj č.3/2016-17 - 18.10.2016

Dobrá otázka. Mivoj se již několikráte sháněl po "početné delegaci ze Všetat". A konečně se dočkal. Přestože v ten den probíhal ve Všetatech turnaj, ujal se této role  Pavel Moulis, Petr Malý a Tonda Pokorný. Z našeho regionu pak ještě Jarda Šlechta, Jan Dvořák a Petr Weisser. Účast na turnaji byla silná, 58hráčů v 11 skupinách. Výsledky: Pavel se dostal do finále útěchy, které nakonec prohrál. Mírně ho ale utěšila  poukázka na 100Kč.

Jizerská 328, Praha – Čakovice 196 00 (sokolovna)     SPC


Pá 16.12.16                                 RP2 - 12. kolo

Sokol Mělník-Pšovka B - TJ Sokol Všetaty C

9:9

čtyřhry 2:0, body domácích: Štros Jan 2:2, Dvořák Michal 2:2, Carva Pavel 1:3, Prokeš Filip 2:2, body hostů: Primáč Vojtěch 2:2, Holeček Jiří 4:0, Němeček Jakub 1:3, Müller Václav 2:2

Sokolská 1063, Mělník, začátek 18:30


Ne 11.12.16                              KS2B - 11. kolo

 TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice C

13:5

čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Malý Petr 4:0, Rubín Pavel 3:1, Růžička Zdeněk 2:1, WO 2:0, body hostů: Kloučková Jana 0:3, Kočiš Ludovít 0:3, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, WO 0:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 10:00


So 10.12.16                 KS2B - 10. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Roztoky B

9:9

čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 2:2, Malý Petr 3:1, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 4:0, Ghariani Sebastian 0:4, Novotný Vladimír 0:4

 

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 17:00


Po 5.12                                      RP1 - 11. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - Sokol Mělník-Pšovka A

9:9

čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 0:4, Bíba Jaroslav 3:1, Urban Milan 2:2, Chalupa Josef 2:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Kasáček Martin 1:3, Hraba Milan 2:2, Dvořák Martin 3:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


Po 5.12                           RP2 - 11. kolo

               TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves C

13:5

čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček David 3:1, Müller Václav 3:1, Němeček Jakub 4:0, Pokorný Antonín 1:3, body hostů: Horkavý Zdeněk 1:3, Hamák Václav 1:3, Ovsenáková Alena 3:1, Hrůza Matěj 0:4

 

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00, hraje David, Jakub, Vojta, Vašek, Tonda


Sob 3.12 - REGIONÁLNÍ PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ VŠETATY 2016

Na přebory jednotlivců se v sobotu  3.12.2016 do Všetat sjelo 20 hráčů z regionu Mělník se zastoupením z klubů  TJ Dynamo Nelahozeves, TJ Start Mlékojedy, TJ Sokol Tišice, SK Liběchov, TJ Sokol Dřínov, TTC Brandýs nad Labem a TJ Sokol Všetaty. Dvouhry se hrály ve čtyřech skupinách po pěti hráčích.  Čtyřher se zúčastnilo 10 dvojic .

Postoupily ve dvouhrách:

       A: Kruml - Urban - Bíba - Pokorný A.

    B: Kulíšek - Primáč - Moulis - Brož

       C: Točík - Košatý - Němeček - Müller

D: Bízek - Malý - Štipák - Polák

     

 

 Konečná výsledková listina:

Dvouhra muži Finanční odměna
1.místo  Točík Radek 800,-
2.místo  Košatý Jan 600,-
3.místo  Urban Milan a Kruml Jan 400,- + 400,-

        Oddíl TJ Sokol Všetaty děkuje Milanovi Urbanovi za věnování jeho finanční výhry do fondu oddílu.

Čtyřhra muži
1.místo  Točik-Brož
2.místo  Kulíšek-Moulis
3.místo Malý-Bízek  a Košatý-Kruml

Pozvánka:

Regionálni svaz stolního tenisu Mělník + TJ Sokol Všetaty zve na Regionální přebory mužů, žen, juniorů a juniorek do Všetat na sobotu 3.12.2016. Prezentace a časový plán dle propozic.  Hra na 4 až 6 stolech.

Předběžnou účast můžete nahlásit tlačítkem v pozvánce, kterou vám pošleme e-mailem prostřednictvím  SportCentralu-TJ Sokol Všetaty. Tam také můžete svoji účast upravovat. SPC


2.12                                        RP1 - 10. kolo

TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

2:16

čtyřhry 0:2, body domácích: Tobiášek Martin 0:4, Karas Jiří 1:3, Novotný Josef 1:3, Kloda Jiří 0:2, Ovsenáková Alena 0:2, body hostů: Polák Karel 4:0, Bíba Jaroslav 4:0, Urban Milan 4:0, Chalupa Josef 2:2

ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo


St 30.11                                      RP2 - 10. kolo

TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Všetaty C

8:10

čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 2:2, Všetečka Ondřej 0:4, Zajbrlík Petr 2:2, Krejčí Michal 3:1, body hostů: Müller Václav 3:1, Primáč Vojtěch 3:1, Němeček Jakub 2:2, Kubíček David 1:3

sál u SDH v Mlékojedech, začátek 18:30, sraz 18:00 u Hrušky  jede:  David, Jakub, Vašek, Vojta


Ne 27.11                                      KS2B - 9. kolo

TTC Brandýs nad Labem "C" -  TJ Sokol Všetaty

11:7

čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:1, Ivan Milan 1:3, Zatřepálková Lenka 1:2, Balák Kryštof 4:0, WO 0:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Bízek Zdeněk 1:2, WO 1:0

Tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n.L., vedle pošty


So 26.11                      KS2B - 8. kolo

TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Všetaty

10:8

čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 2:2, Balcar Miroslav 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 1:3

Na Střelnici 317, lidově zváno Střelák, Bělá p.B.


Po 21.11                                     RP1 - 9. kolo

           TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Sokol Tišice A

7:11

čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 2:2, Urban Milan 0:4, Polák Karel 3:1, Chalupa Josef 1:3, body hostů: Weisser Petr 2:2, Fabián Jiří 3:1, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 2:2


Po 21.11                           RP2 - 9. kolo

               TJ Sokol Všetaty C - Sokol Horní Počaply

9:9

čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Kubíček David 2:2, Müller Václav 2:2, Primáč Vojtěch 2:0, Pokorný Antonín 0:2

sokolovna TJ Sokol Všetaty - sraz  18:00


St 16.11                                        RP2 - 8. kolo

Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Všetaty C

6:12

čtyřhry 1:1, body domácích: Brauner Josef 0:4, Borecká Světluška 3:1, Hollein Martin 1:3, Raček Jan 1:3, body hostů: Kubíček David 3:1, Němeček Jakub 3:1, Primáč Vojtěch 2:0, Müller Václav 2:2, Pokorný Antonín 1:1

herna stolního tenisu,Nádražní 263,Dolní Beřkovice, začátek 18:00


Út 15.11                                        RP1 - 8. kolo

TJ Kralupy A - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

3:15

čtyřhry 0:2, body domácích: Slapnička Karel 0:4, Růžička Petr 0:4, Novosad Rostislav 2:2, Procházka Stanislav 1:3, body hostů: Bíba Jaroslav 2:0, Urban Milan 4:0, Chalupa Josef 3:1, Polák Karel 4:0, Primáč Vojtěch 0:2

ZŠ,MŠ Třebízského 523, Kralupy n/Vl, začátek 18:30


Ne 13.11                                      KS2B - 7. kolo

 TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol  Kosmonosy

7:11

čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Moulis Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 3:1, body hostů: Durdis Petr ml. 2:2, Veselý Pavel 4:0, Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich 1:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 10:00


So 12.11                      KS2B - 6. kolo

      TJ Sokol Všetaty - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy B

9:9

čtyřhry 1:1, body domácích: Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 0:2, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 1:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Halama Jiří 1:3, Danaj Milan 0:1, Hrdý Radek 2:1

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 17:00


Po 7.11                                  RP1 - 7. kolo

    TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Neratovice E

18:0

čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 4:0, Bíba Jaroslav 4:0, Urban Milan 4:0, Chalupa Josef 4:0, body hostů: Klouček Milan 0:4, Guth Michael 0:4, Novák Jiří 0:4, Brodský Marek 0:4


Po 7.11                        RP2 - 7. kolo

TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Byšice

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Primáč Vojtěch 4:0, Pokorný Antonín 0:1, Němeček Jakub 4:0, Kubíček David 3:1, Müller Václav 3:0, body hostů: Ducháčková Lucie 0:4, Kubánek Kamil 1:3, Horák Milan 0:4, Došlý Pavel 1:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  18:30


4.11                                           RP2 - 6. kolo

SK MšenoTJ Sokol Všetaty C

            Zápas bude dohrán podle instrukcí listopadové schůze VV a STK.

Základní škola Mšeno, Boleslavská 360, začátek 18:00


Po 31.10                                           RP1 - 6. kolo

TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

13:5

čtyřhry 2:0, body domácích: Pekarovič David 3:1, Hanák Jan 4:0, Novák Aleš 2:2, Salmon Ivan 2:2, body hostů: Bíba Jaroslav 3:1, Chalupa Josef 0:4, Urban Milan 2:2, Primáč Vojtěch 0:4

sportovní hala Neratovice, kpt. Jaroše 233, zečátek 18:00


Ne 30.10  - Jestlipak někdo pojede na Grand Prix Čako ?

                    Turnaj č.2/2016-17 - 30.10.2016

Jizerská 328, Praha – Čakovice 196 00 (sokolovna)    


So 29 .10                                      KS2B - 5. kolo

TJ Sokol Libčice  - TJ Sokol Všetaty

8:10

čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 2:2, Podrápský Jaroslav 0:4, Šulc Dalibor 1:3, Kraml Václav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 1:3, Rubín Pavel 3:1

Sokolovna Libčice n.Vlt., Náměstí Svobody 249, začátek 17:00


Út 25.10 - Odeslána přihláška do ČP ( 27.ročník - 2016/2017 - I. stupeň )

                       pro jedno družstvo:    TJ Sokol Všetaty C

                            cíleno na:  Vojtu, Davida, Jakuba      náhradníci:  ostatní členové družstva


St 19.10 - Trénink s hosty - Zdeněk Dvořák, TJ Neratovice, DIVIZE M


Út 18.10  - Vložena nová videa z  Kroužku ST -


Po 17.10 - Dvojzápas               RP1 - 5. kolo

TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves A

14:4

čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 2:2, Bíba Jaroslav 4:0, Urban Milan 2:0, Primáč Vojtěch 2:2, Chalupa Josef 2:0, body hostů: Eliáš Jakub 1:3, Štipák Roman 1:3, Brož Petr 2:2, Kocourek Dušan 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  18:30

RP2 - 5. kolo

TJ Sokol Všetaty C - TJ Start Mlékojedy-SKK Zdravý duch

18:0

čtyřhry 2:0, body domácích: Kůs Ludvík 4:0, Kubíček David 2:0, Hejla Lukáš 4:0, Pokorný Antonín 4:0, Němeček Jakub 2:0, body hostů: Lhotský Miroslav 0:4, Pelikán Luboš 0:4, Šebek Petr 0:4, Havel Jiří 0:4

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  18:30, hraje Ludva, Tonda, Lukáš,   čtvrtý : David nebo Jakub nebo Vojta


Ne 16.10                                       KS2B - 4. kolo

TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Všetaty

13:5

čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Moulis Pavel 2:2, Bízek Zdeněk 1:3

Tělocvična vedle školy, Krchleby, začátek 13:00


So 15.10                                 KS2B - 3. kolo

TJ Lokomotiva Nymburk A  - TJ Sokol Všetaty

8:10

čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 3:1

Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5, Nymburk,  začátek 17:00


Čt 13.10                                         RP1 - 4. kolo

TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

10:8

čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:2, Poláková Lucie 1:2, Plocková Klára 2:2, Hloušek Jan 0:1, body hostů: Polák Karel 3:1, Bíba Jaroslav 2:2, Urban Milan 1:3, Chalupa Josef 1:3

Obecní úřad Dřínov 38, začátek 18:30


St 12.10                                         RP2 - 4. kolo

TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Všetaty C

1:17

Čtyřhry: 1:1, body domácích: Boháček Radek 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:4, Vondruška Vladimír 0:4, Nikolov Kiril 0:4, body hostů: Kubíček David 4:0, Kůs Ludvík 4:0, Pokorný Antonín 4:0, Němeček Jakub 4:0

sál u SDH v Mlékojedech, začátek 18:30, odjez 18:00 od Hrušky, jede David, Ludva, Jakub, Tonda.


Po 3.10 -  DVOJZÁPAS       RP1 - 3. kolo

TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B - TJ Sokol Tišice B

15:3

Čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 4:0, Bíba Jaroslav 3:1, Chalupa Josef 4:0, Holeček Jiří 1:1, Urban Milan 1:1, body hostů: Vais Jindřich 0:4, Válek Zdeněk 1:3, Jelínek Pavel 1:3, Dudek Pavel 1:3. Překvapení se nekonalo, hosté si kromě Jindry odnesli jednobodové dárečky.

RP2 3. kolo

TJ Sokol Všetaty C - TJ Kralupy B

6:12

Čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček David 2:2, Kůs Ludvík 1:3, Primáč Vojtěch 3:1, Pokorný Antonín 0:2, Müller Václav 0:2, body hostů: Slapnička Karel 1:3, Karas Ivan 2:2, Procházka Stanislav 3:1, Novosad Rostislav 4:0. Hosté si odpracovali své favorizované vítězství. Ale dovolte vyslovit pochvalu našemu Vojtovi Primáčovi(14), který se v této sezóně začíná již prosazovat. Jak ve II., tak v I. třídě. Určitě o něm ještě uslyšíme.

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek  18:30


Čt 29.9                                            RP2 - 2. kolo

  Sokol Mělník-Pšovka C - TJ Sokol Všetaty C

9:9

Stav ukání je 8:9 pro Všetaty.
V posledním zápase mezi M.Čechem a J.Němečkem 2:2 na sety,
v pátém setu 10:9 pro Mirka ......
Jak to asi dopadne ? ? ?

Čtyřhry 1:1, body domácích: Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 2:2, Čech Miroslav  3:1, Zelenka Rostislav 0:4, body hostů: Kubíček David 2:2, Kůs Ludvík 3:1, Pokorný Antonín 1:1, Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 0:2

Sokolská 1063, Mělník - začátek 18:30 - odjezd družstva 17:45 od Hrušky, auto David


Po 26.09                         RP1 2. kolo

Sokol D. Beřkovice B -TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B

2:16

čtyřhry 0:2, body domácích: Raček Jan 0:4, Holina Josef 1:3, Šimon Vladimír 1:3, Danaj Milan 0:4,  body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Primáč Vojtěch 2:2, Polák Karel 4:0, Urban Milan 4:0

herna stolního tenisu, Nádražní 263, Dolní Beřkovice: - začátek 18:30 - odjezd družstva v 17:30 od Hrušky, auto Milan


Ne 25.9                                         KS2B - 2. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"

5:13

čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Petr 2:2, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 0:3, Bízek Zdeněk 1:3, Urban Milan 0:1, body hostů: Grill Josef 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 3:1


sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 10:00


So 24.9                             KS2B - 1. kolo

TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"

16:2

čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 4:0, body hostů: Dusil Petr 1:3, Mareš Jan 0:4, Kučera Josef 0:4, Dlask Ladislav 1:3

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 17:00


Po 19.9                                           RP2 - 1. kolo

TJ Sokol Všetaty C  -  TJ Neratovice F

14:4

čtyřhry 0:1, body domácích: Kůs Ludvík 2:1, Pokorný Antonín 1:2, Němeček Jakub 3:0, Kubíček David 3:0, WO 5:0, body hostů: Mekiš Milan 1:3, Sauer Jan 1:3, Novák Jiří 1:3, WO 0:5

sokolovna TJ Sokol Všetaty - začátek 18:30


Ne 11.9  - Padl los  pro naše krajské A-družstvo. To zahájí svoji víkendovou domácí dávku  dne 24.9. od 17:00 v místní sokolovně ve Všetatech proti Mnichovu Hradišti D. V neděli potom od 10:00 s jeho zkušenějším sourozencem zvoucím Mnichovo Hradiště C. Hned nato v pondělí 26.9. zahájí naše B-družstvo proti Dolním Beřkovicím B venku. C-družstvo bude mít v té době za sebou již Neratovice F, se kterými hraje doma v pondělí 19.9. od 18:30.


Út 6.9  - Sezónu 2016/2017 hraje TJ Sokol Všetaty se třemi družstvy.

Viz lišta "Soutěže 2016/2017". VH proběhla, B,C má nakonec dvojzápas v pondělí. Je vylosováno a je to vše ve STISU.


6.9. Úterý -  Zahájení Kroužku ST v novém školním roce.

Podle neoficiálních informací máme další nové členy kroužku.  Tělocvična ZŠ, začátek 15:00


 21.8 Neděle -  Podáním ruky byly dnes stvrzeny další dvě posily!

Tentokráte jsou to přestupy s návratem. Řady krajského TJ Sokol Všetaty A - družstva  rozšíří pro sezónu 2016/2017  Petr Malý a Zdeněk Bízek - mateřský oddíl SK Mšeno. To už je na udržení soutěže!!!


29.7 Pátek - Naši na srazu  Malá Skála 2016 - jede Pavel M. , Pavel R., Jarda, Milan a Zdeněk. Koná se:  pátek 29.7.2016 – neděle 31.7.2016  ( Ilustrační fotky ze srazu 2015 )

             


4.7 Pondělí -  Novinka a dobrá zpráva !

Zdeněk Ružička, bývalý divizní hráč v TJ Sokol Čečelice (naposled 2005/2006) se definitivně rozhodl obléknout barvy  TJ Sokol Všetaty. Určitě to jsou osudové souvislosti a někdo nám to řídí shora. Vždyť na divizních Čečelicích se tenkrát podíleli  všetatští, Václav Januška a Pavel Januška. Zdeněk zákonitě rozšíří řady nejvyššího družstva  TJ Sokol Všetaty A a zapojí se do bojů v krajské soutěži po boku Milana Kulíška, Pavla Rubína, Pavla Moulise, Jaroslava Bíby a Milana Urbana.  Byly zahájeny příslušné administrativní kroky. Nezbývá než položit otázku:  " Je ještě někdo na řadě ? "


4.7. Pondělí - Rozlosováno!    Všetaty  hrají v KS2B.


14.6. Úterý -  *  Turnaj kroužku stolního tenisu  *

                                                                  Pořadí: 1. Filip Adam

                                                                             2.  Bareš Mirek

                                                                             3.  Najman Petr

                                                                             4.  Kopecký Vašek

                                                                             5.  Přibyl Marek

                                                                             6.  Bartoníčková Lucie

Sraz 15:00 v tělocvičně ZŠ Všetaty. Formát turnaje podle účasti.


13.6. Pondělí - Předsezonní přestup "number one" - Ludvík Kůs je konečně po dlouhé době oběma nohama ve Všetatech. Tedy nejen jako trénující člen, ale rovněž i jako hájící naše barvy v mistrovské soutěži RPII. Potřebné kroky k přestupu z  oddílu Sokol Mělník-Pšovka do oddílu TJ Sokol Všetaty  byly k dnešnímu dni zahájeny.



 

TOPlist