Brigády 2011

TJ SOKOL VŠETATY

Red: Ing. Antonín Pokorný

Odpracované hodiny 2011

Rok 2011 byl rokem úspěšné rekonstrukce stropu. I když vlastní výměnu stropu prováděla dodavatelská firma, bylo kolem spousta podpůrných prací. Až na vyjímky se zapojily  opět pouze členové nohejbalového oddílu a gymnastiky. Ostatní se vezou. Současně s výměnou stropu a výmalbou bylo nutné svépomocí zajistit nástřik radiátorů a jejich doplnění o další 2 panely, nátěr krycích sítí na okna, nátěry portálových a vstupních dveří a ostění, vyprání a zavěšení opony, úklid po rekonstrukci, vyvezení suti po výměně stropu atd. atd. Stálo to ale zato.  V tomto roce interiér sokolovny hodně prokoukl a této  změny si všimlo mnoho  návštěvníků. Na brigádách se podíleli níže uvedení členové a rodiče divek z oddílu gymnastiky. Patří jim za to dík.

Hladká Alena 13
Hadrbolcová Pavlína 2